Kurumsal - Bilal Usta Otogaz Hatay
Bilal Usta Otogaz Hatay

Kurumsal

Sorunuz mu var ?

Bilal Usta Otogaz Hatay, Oto Lpg - 0544 574 0 574

LPG / Otogaz Montajı

LPG / Otogaz Montajı

Bilal Otogaz olarak; LPG Dönüşümü / Montaj alanında tam donanımlı ve yetkili hizmet servisidir. Bayisi olduğumuz tüm Lpg markalarını eğitimli, profesyonel montaj ekibimizle; Marka, Model ayırt etmeksizin aracınız için en uygun LPG Dönüşüm kitine karar vererek maksimum tasarruf ve maksimum persormas ile sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamak için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

%45'e varan yakıt tasarrufu için sizi de Bilal Otogaz'a bekleriz....

Lpg Periyodik Bakım

Lpg Periyodik Bakım

Bilal Otogaz olarak; Bir çok markanın Yetkili servisi, bayisi olarak, markalarımızın dışında Aracınızdaki LPG Dönüşüm Kiti hangi marka olursa olsun, TÜM LPG / OTOGAZ MARKALARI'nın yazılım ve bakım için gerekli yedek parçaları stoklarımızda bulundurarak; LPG sistemlerinin periyodik bakımlarını konusunda tecrübeli kadromuz ile sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Aracınızda bulunan Marka ve Kit modeli tarafından aksi belirtilmedikçe; Otogaz Dönüşüm Sisteminizin her 10.000 km de bir mutlaka periyodik bakımını ve kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz...

LPG / Otogaz Arıza Tespiti

LPG / Otogaz Arıza Tespiti

Aracınızda bulunan, Tüm LPG Markaları için Arıza Tespiti ve Onarım Hizmeti Bilal Otogaz'da!

Bilal Otogaz olarak; Atiker, BRC, Prins, Landirenzo, Zavoli Yetkili servisi, bayisi olarak, markalarımızın dışında Aracınızdaki LPG Dönüşüm Kiti hangi marka olursa olsun, TÜM LPG / OTOGAZ MARKALARI'nın yazılım ve bakım için gerekli yedek parçaları stoklarımızda bulundurarak; LPG sistemlerinin periyodik bakımlarını konusunda tecrübeli kadromuz ile sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

LPG / Otogaz AFR Ayarı

LPG / Otogaz AFR Ayarı

AFR ayarı yapılmış araçlar;

• Aracın benzindeki performansı, verimi ve motor sağlığı ile kullanılır.
• LPG’de rampalarda güç düşüklüğü, tekleme, silkeleme, stop etme gibi sorunlar yaşamaz.
• Bir kere yapılır ve LPG kiti arızalanmadığı sürece ayarı bozulmaz ve bir daha ayara ihtiyaç duymaz, benzinden farksız uzun yıllar kullanılır. (filtre değişiminde ayar, 6 ayda bir ayar, yaz/kış ayarı gibi durumlar olmaz.)

LPG / Otogaz TANK Değişimi

LPG / Otogaz TANK Değişimi

LPG / Otogaz TANK Değişimi

Aracınızda bulunan, Tüm LPG Markaları için Tadilat Değişim Hizmeti Bilal Otogaz'da!

Otogazlı araçların bilindiği gibi Otogaz tanklarının üzerinde yer alan imal tarihinden itibaren 10 yıl kullanım ömrü vardır. TÜVTÜRK Muayenesi öncesinde ve güvenli bir sürüş için 10 yıllık süreyi dolduran Otogaz tankları değişmek zorundadır. Nil Otogaz olarak; tercihinize göre simit ve silindir modeller olmak üzere, değişim ve tadilat işlemlerini en uygun fiyatlar ve kusuruz işçilik ile gerçekleştiriyoruz.

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik Bakım Hizmeti

Araç Periyodik Bakımı Deyip GEÇMEYİN!

O'na canımızı emanet ediyoruz!

PERİYODİK BAKIM NEDİR ?

Periyodik bakım, motorlu araçların tümü için geçerli olan ve genel anlamda otomobil ve hafif ticari araçlar için üretici firma tarafından belirlenen aralıklarla parça değişimi de gerektirebilen bir kontroldür. 10 bin km’de bir, 15 bin km’de bir ya da 20 bin km’de bir gibi aralıklarla yapılan periyodik bakım, motorun daha uzun ömürlü olması ve güvenli sürüş için çok önemlidir.

Soru Sor
Bizi Ara